فروشگاه انلاین ارمغان موبایل ، معرفی و خرید و فروش انواع لوازم تعمیراتی ال سی دی موبایل و تبلت و لوازم جانبی موبایل

جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
جستجو در عناوین
دقیقا عین عبارت
فیلتر براساسدسته های محصولات

تعمیراتی ال سی دی موبایل و تبلت 

تعمیراتی ال سی دی موبایل و تبلت 

تعمیراتی ال سی دی موبایل و تبلت در بازار لوازم تعمیراتی ال سی دی تعمیر کاران زیادی هستند که اقدام به تعمیر آن می کنند و متاسفانه به دلیل نداشتن تخصص کافی در امر تعمیرات و یا نداشتن ابزار مناسب باعث ایجاد خسارت به تبلت و برد آن می شوند و در نهایت دستگاه را غیر قابل تعمیر می دانند ، ما به کمک کاربران و تعمیرکاران آمده ایم تا از این امر جلوگیری کنیم ، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید .

برخی از خرابی های متداول در تعمیراتی ال سی دی  عبارتند از :

  • تبلت روشن نمی شود 

این مشکل می تواند به چند بخش در تبلت مرتبط باشد یک بخش تغذیه تبلت که این خرابی می تواند از شارژر یا مدار شارژ باشد که بهتراست ، بررسی شود و یا نرم افزار تبلت دارای باگ نرم افزاری باشد که با فلش کردن آن مشکل حل می شود .

  • تبلت روشن می شود ولی بالا نمی آید 

در تعمیرات تبلت به این حالت بوت نشدن تبلت گفته می شود که بیشتر به بحث نرم افزاری بر می گردد .

  • تبلت در حالت کار هنگ می کند و با اجرای برنامه ری استارت می شود 

 این مشکل بیشتر به بخش نرم افزار مرتبط می شود که با فلش کردن ، خرابی برطرف می شود .

  • بر روی تبلت نرم افزار نصب نمی شود

برای نصب نرم افزار بر روی تبلت باید تیک یو اس بی دیباگ در تنظیمات دستگاه  نصب و فعال باشد و بعد اقدام به نصب برنامه کنیم .

  • تبلت دیر شارژ می شود

این مشکل می تواند از شارژر و یا از باطری باشد برای شارژ از شارژر استاندارد استفاده کنید .

  • شکستگی سوکت شارژ 

بیشترین خرابی در سوکت شارژ تبلت به شکستگی سوکت شارژ بر می گردد که این مشکل از بی توجهی کاربر آن ایجاد می شود . برای جلوگیری از شکستگی سوکت شارژ قبل از اتصال سوکت شارژ به حالت آن توجه کنید و یا اگر سوکت شل شده و لق میزند برای رفع مشکل خود را به یک مرکز تعمیرات برده تا سوکت آن را تعویض کند که از خرابی برد جلوگیری شود .

  • شکستگی تاچ و ال سی دی تبلت

این مشکل با زمین خوردن تبلت ایجاد می شود و با تعویض تاچ و ال سی دی مشکل بر طرف می شود در بعضی از مدلها تاچ از ال سی دی جدا می باشد که میتوان هر کدام را که آسیب دیده تعویض کنیم ولی در مدلهایی که تاچ و ال سی دی به هم وصل می باشد با شکستن تاچ یا ال سی دی باید هر دو تعویض شود برخی از مدلهای تبلت سامسونگ، تبلت ایسوس، تبلت لنوو، تبلت ایسر تاچ و ال سی دی باید باهم تعویض شود ولی در تبلت های چینی تاچ از ال سی دی جدا می باشد .

  • بلوتوث و وای فای تبلت کار نمی کند

این خرابی می تواند نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد که برای تعمیراتی ال سی دی باید به یک مرکز تعمیر مراجعه کنیم تا نسبت به تعمیر آن اقدام کند .

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *