فروشگاه انلاین ارمغان موبایل ، معرفی و خرید و فروش انواع لوازم تعمیراتی ال سی دی موبایل و تبلت و لوازم جانبی موبایل

جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
جستجو در عناوین
دقیقا عین عبارت
فیلتر براساسدسته های محصولات

تعمیر ال سی دی موبایل یا خرید گوشی موبایل جدید ؟

آیا امکان تعمیر صفحه شکسته شما وجود دارد یا نیاز به تعویض آن با یک صفحه جدید دارید؟

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد تعمیر صفحه نمایش گوشی های هوشمند خراب بدانید آورده شده است.

همه ما وقتی به اشتباه صفحه نمایش تلفن خود را خرد می کنیم به همه آن ایده های دیوانه کننده تعمیر صفحه شکسته تلفن فکر کرده ایم. اگر می شد صفحه تلفن را فقط با برخی از اجزای شیمیایی (به عنوان مثال Superglue) که از یک فروشگاه محلی خریداری شده بود تعمیر کرد ، هیچ کس وقت نداشت که از مرکز تعمیرات دیدن کند.

با این حال ، بر اساس نحوه ساخت صفحه های مدرن گوشی های هوشمند ، تعمیر و تعویض آنها غیرممکن است. پس از همه ، بازگرداندن قطعات شکسته شیشه بدون گذراندن فرایندهای شیمیایی صنعتی چندان آسان نیست.

هنوز گیج هستید؟ در صورت نیاز به تعمیر صفحه شکسته یا تعویض آن با صفحه جدید در این مقاله به شما بیشتر می گوییم.

صفحه تلفن خراب را تعمیر کنید یا یک صفحه جدید را جایگزین کنید

آیا می توانید صفحه شکسته خود را تعمیر کنید یا آن را با یک صفحه جدید جایگزین کنید؟
با ورود مستقیم به نقطه ، صفحه نمایش شکسته تلفن تعمیر نمی شود بلکه تعویض می شود. این به این دلیل است که صفحه تلفن از مواد شیشه ای ساخته شده است که بدون انجام یک فرآیند صنعتی نمی توان یکبار دیگر به هم متصل شد.

و با صحبت در مورد ذوب شدن صفحه شکسته با هم در یک فرآیند صنعتی ، نمی توان آن را روی صفحه تلفن شکسته اعمال کرد مگر اینکه بخواهید به طور کامل به آن آسیب برسانید. به همین دلیل صفحه گوشی شکسته شما بازیافت می شود تا یکبار دیگر قطعه یدکی جایگزین شود.

همچنین تصور وجود دارد که صفحه لمسی با صفحه نمایش بصری متفاوت است. بله ، این درست است زیرا صفحه نمایش از دو لایه تشکیل شده است – Touch و LCD.

در بسیاری از تلفن های قدیمی ، یک تکنسین می تواند صفحه لمسی را به راحتی بدون تأثیر بر صفحه نمایش واقعی (LCD) تعویض کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، صفحه نمایش تلفن های قدیمی به دو لایه تقسیم می شود. با این حال ، این یک داستان دیگر در تلفن های مدرن است.

صفحه نمایش تلفن های مدرن در طول سالها بهتر و بهتر شده است و اکنون ، این دو لایه را نمی توان از هم جدا کرد. این بدان معناست: اگر صفحه تلفن شما ترک خورده است (حتی کمی) ، نمی توانید صفحه لمسی را به تنهایی تغییر دهید. شما باید کل صفحه را تغییر دهید.

آیا این یک حرکت احمقانه و گران قیمت بود؟ احتمالا نه. با ترکیب دیجیتایزر (صفحه لمسی) با LCD ، تولیدکنندگان توانسته اند صفحه های نازک و قوی برای استفاده در تلفن های هوشمند بسازند. اگر می توانستید صفحه تلفن خود را جدا کنید ، احتمالاً از ویژگی های خاصی مانند Gorilla Glass ، نرخ نمونه برداری لمسی بالا و موارد دیگر برخوردار نبود.

مزیت دیگر این است که با ترکیب صفحه نمایش با صفحه لمسی ، صفحه تلفن شما هنوز به لمس دقیق پاسخ می دهد ، حتی اگر شکسته باشد. با این کار می توانید مدتی بعد از شکستن صفحه نمایش تلفن خود ، به استفاده از آن ادامه دهید. این چیزی است که در گوشی های قدیمی با صفحه نمایش قابل تفکیک به دست نمی آورید. حتی یک ترک کوچک می تواند صفحه لمسی را بی فایده کند.

به طور خلاصه ، تعمیر صفحه شکسته شما غیرممکن است و در صورت خرابی ، نمی توانید فقط صفحه لمسی را تعویض کنید. هنگامی که صفحه تلفن خود را به طور تصادفی شکسته اید ، باید کل صفحه را از یک مرکز تعمیر مجاز مجاز کنید. به این ترتیب است که می توانید بعد از شکستن صفحه نمایش گوشی خود از آن لذت ببرید.

نحوه تعویض صفحه شکسته گوشی

حتی اگر تعمیر صفحه نمایش شکسته تلفن شما غیرممکن باشد ، یک تکنسین مجاز می تواند به شما کمک کند تا آن را در عرض چند ساعت کاملاً تعویض کنید.

برای تعویض صفحه شکسته تلفن خود ، تنها چیزی که نیاز دارید این است که به مرکز تعمیرات تلفن همراه مراجعه کنید تا تکنسین به تلفن شما دسترسی پیدا کند و صفحه شکسته را تعمیر کند.

با این حال ، بسته به جایی که برای جایگزینی صفحه شکسته انتخاب می کنید ، ممکن است تجربه خوب یا ضعیفی را به همراه داشته باشید.

برای تعویض صفحه نمایش ترک خورده گوشی بدون مشکلات مکرر ، توصیه می کنیم از ارائه دهنده خدمات رسمی مارک خود دیدن کنید. آنها بهترین مکان برای دریافت قطعات اصلی تعویض صفحه هستند. در غیر این صورت ، ممکن است پس از تعمیر صفحه تلفن خود از تعمیرگاه غیرمجاز ، با مشکلات مختلف صفحه نمایش مواجه شوید.

در همین حال ، هزینه خدمات تعویض صفحه نمایش از ارائه دهنده خدمات رسمی ممکن است در اکثر موارد به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از مغازه های محلی باشد. با توجه به کیفیت قطعات یدکی ، حرفه ای بودن ، قابلیت اطمینان و گارانتی که بعداً دریافت خواهید کرد ، این قابل انتظار است.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *